• Pazartesi - Cumartesi: 08:30 - 18:00
 • + 90 224 573 11 30
 • info@sozerinsaat.com
 • HİZMETLERİMİZ

  Sözer İnşaat olarak teşhir mağazamızda banyo dolaplarının satışı yapılmaktadır. Sözer İnşaat bünyesinde çalışan Uzman Ekiplerimiz, Banyo dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kale Seramik bünyesinde bulunan bütün Banyo ve Mutfak Aksesuarların satışı bünyemizde yapılmaktadır.

  Çanakkale Seramik Ürünlerinin Eşsiz yelpazesi altında, Seramik, fayans, mermer ,granit uygulamalarının satışını da yapmaktayız.

  Yapı kimyasallarının satışı, Kalekim, çimento, poliüretan ve epoksi esaslı yapıştırıcılardan dekoratif derz dolgu malzemelerine, su izolasyon malzemelerinden yüzey hazırlık malzemelerine, mastikler ve köpüklerden endüstriyel zemin kaplamalarına kadar geniş ürün gamı ile yapı sektörüne teknik, yenilikçi ve dekoratif çözümler sunmaktadır. Seramik Yapıştırıcı ve Derz Dolguları sektöründe KALEKİM markası yüzde 60’lık pazar payı ile sektörde lider konumdadır. ( Seramik ve Fayans yapıştırıcıları.)

  Vitrifiye ürünleri satışı ( klozet, küvet,duş teknesi, armatür, jakuzi, duş ve küvet kabini vs.). Showroomlarımızda Kale markasının zengin ürün yelpazesinden oluşan ürünlerimizi görebilirsiniz.

  Dış Cephe Giydirme ve Montaj Uygulamaları olarak, yılların deneyimini modern çizgisiyle birleştiren Kale, mantolama sistemleri için özel olarak ürettiği boya ve sıvaları ile binaları sıcak tutarken, 144 seçkin renk ve 8 farklı doku alternatifiyle sizlere uygun çözümler sunmakta.

  Küvet,duş teknesi,jakuzi gibi Compact Sistemlerin kurulumları. Kale, vitrifiye, armatür ve akrilik ürün gamından sonra şimdi de kabinleri ile banyolarınıza estetik ve fonksiyonellik getiriyor. Kale’nin köşe, kare/dikdörtgen duş tekneleri ve küvetlerini bütünleyen kabinler, yalın ve modern tasarımları ile dikkat çekiyor. Banyonuzun ihtiyacına uygun olarak farklı ebatlardaki duş teknesi ve küvetler üzerinde sürgülü ya da menteşe kapılı olarak tercih edebileceğiniz kabinlerin profilleri, parlak ve gümüş renk alternatifleri ile sunuluyor. Projelendirme ( 3D çizim ). İster yeni inşaat ister renovasyon olsun,yerinde tespit yapıp banyonuzun genel dekorasyonu gibi pek çok kritere göre değerlendirmekte, teknik özellikleriyle ve sizin stilinizle örtüşen en uygun çözümü üretmekte ve projelendirmekteyiz.

  Ayrıca Sözer İnş.Ltd.Şti.den almış olduğunuz ürünleri ücretsiz servis aracımızla kapınıza kadar teslim ediyoruz…